WYDARZENIA

SyFy wybrało obsadę „Deadly Class”

Stacja Syfy pochwaliła się obsadą jaką zebrała do produkowanego właśnie pilota serialu „Deadly Class” będącego adaptacją komiksowej serii Ricka Remendera i Wesa Craiga. Za jej sterami, w roli producentów wykonawczych, są Joe i Anthonny Russo, reżyserzy „Kapitana Ameryki: Zimowego żołnierza” i „Avengers: Infinity war”.

Oto najbardziej brutalna szkoła średnia na świecie. Szkoli ona zawodowych zabójców, a jednym z jej uczniów jest niejaki Marcus Lopez. Chłopak odstaje od reszty uczniów, ponieważ nie pochodzi z rodziny posiadającej wielopokoleniowe tradycje skrytobójcze, a także wciąż posiada emocje i sumienie. Z tego też powodu nauka to dla niego ogromne wyzwanie, ale i nieustanna walka o przetrwanie.

Benedict Wong (Marco Polo, Doctor Strange) wcieli się w rolę mistrza Lina, dyrektora szkoły, Benjamin Wadsworth (Teen Wolf) otrzymał rolę Marcusa, Landa Condor (Alita: Battle Angel) zagra Sayę, tajemniczą byłą członkinię yakuzy o kiepskiej reputacji, Maria Gabriela de Faria (Yo Soy Franky) zagra niestabilną emocjonalnie, ekstrawertyczną ekshibicjonistkę Marię, Luke Tennie (Shock and Awe)wcieli się w troskliwego gangstera Williego, Liam James (The Family) zagra Billy’ego, skatera o ciętym dowcipie a Michel Duval (Señora Acero) Chico, przerażającego mięśniaka, syna narkotykowego bossa.

Deadly Class produkują Universal Cable Productions i Sony Pictures Television.

Kategorie
WYDARZENIA

Dodaj komentarz