WYDARZENIA

Summer of Fish ‚n’ Chips z kolejnymi koncertami

Na stronie bezpłatnej telewizji Arte po polsku, w ramach festiwalu Summer of Fish ‚n’ Chips, udostępniono kolejne koncerty!

 

Alt-J – Festiwal Nuits de Fourvière

ALT+J to skrót klawiszowy pozwalający na otrzymanie symbolu Δ– i pod tą właśnie nazwą jest również znane to brytyjskie trio grające porządny indie rock. Film dostępny do 3 stycznia 2018.

 

Placebo – Live in London

Placebo działa na scenie od 1994 roku i przez ten czas nie raz redefiniowali swój styl, przynosząc powiew świeżego powietrza do swej twórczości. Do tego koncertu przygotowali się od miesięcy. Towarzyszyć im będzie kilkunastu gościnnych muzyków, którzy wspólnie odkrywać będą akustyczną i bardziej eksperymentalna stronę zespołu. Film dostępny do 31 grudnia 2017.

Let’s Eat Grandma – Festiwal Inrocks 2016

Te dwie nastolatki z UK porównywane są już do CocoRosie, Björk czy Kate Bush! Film dostępny do 18 listopada 2017.

Elvis Costello – Baloise Session

Elvis Costello – brytyjski muzyk, piosenkarz i kompozytor, w swojej karierze próbował już chyba wszystkich stylów muzycznych: od klasyki przez rock po hip hop. Co zaprezentuje tym razem? Sprawdźcie! Film dostępny do 31 grudnia 2017.

Sting – Beyond The Police

Sting, gwiazda muzyki światowej sławy, multiinstrumentalista, kompozytor, wokalista i działacz społeczny. Dokument przedstawia poszczególne etapy jego życia i kariery – od dzieciństwa w północnej Anglii, poprzez światowy sukces The Police aż po solową karierę i zaangażowanie w pomoc humanitarną i ochronę środowiska. Film dostępny do 16 listopada 2017.

Kategorie
WYDARZENIA

Dodaj komentarz