WYDARZENIA

Poleć na Księżyc dzięki ROCCAT Studios

Symulator kosmicznej windy w technologii Wirtualnej Rzeczywistości w promocyjnej cenie

23 listopada 2017 roku ROCCAT, niemiecki producent peryferii komputerowych i twórca gier, ogłasza promocję na najnowszą produkcję studia ROCCAT StudiosELEVATOR…TO THE MOON! w dniach 24-27 listopada, debiutujący tytuł wydany na Oculus Rift oraz Gear VR dostępny będzie w promocyjnej cenie. Wyprzedaż inspirowana popularnym Black Friday to świetna okazja, by zapoznać się z premierową produkcją, przeznaczoną na urządzenia VR.

Winda na Księżyc

ELEVATOR…TO THE MOON! to przygodowa gra logiczna, której nieliniowy scenariusz zaskakuje graczy na każdym kroku. Fabuła opowiada o realizacji ambitnego projektu windy na Księżyc, za którą stoi szalony Prezydent Świata. Sami gracze decydują, czy będą posłusznie realizować jego polecenia, czy na własną rękę zajmą się eksploracją otoczenia, podczas której natrafią na wiele tajemnic. Od podjętych wyborów zależy, jak cała przygoda się zakończy. ELEVATOR…TO THE MOON!oferuje mnogość zagadek logicznych, kilka sposobów sterowania i Sztuczną Inteligencję, która na bieżąco reaguje na zachowania głównego bohatera. Wiele sposobów na zakończenie rozgrywki zachęca do wielokrotnego ukończenia gry, a to znacznie wydłuża czas zabawy.

Ogromna promocja

Świętując Czarny Piątek, ROCCAT Studios przygotowało specjalną ofertę, w ramach której ELEVATOR…TO THE MOON!od 24 do 27 listopada dostępne będzie w promocyjnej cenie. Posiadacze Oculus Rift będą mogli zakupić grę za 4,95$, z kolei wersja na Gear VR zostanie przeceniona na 2,99USD. ROCCAT Studios ogłosiło także, że tytuł zyskał wsparcie systemu Roomscale.Umożliwia on posiadaczom Oculus Rift swobodniejszą interakcję z wirtualnym światem, dzięki śledzeniu ruchów w 360 stopniach na znacznie większej przestrzeni wykorzystywanej do rozgrywki.

Gdzie kupić:

ELEVATOR… TO THE MOON! na Oculus

ELEVATOR… TO THE MOON! na Gear VR

Kategorie
WYDARZENIA

Dodaj komentarz