WYDARZENIA

Bahama Films – warsztaty „Scenariopisarstwo dla początkujących”

Informacja prasowa

Masz pomysł na film, lecz nie wiesz, jak go zrealizować? Marzysz o napisaniu scenariusza, ale brak Ci motywacji i umiejętności? Teraz możesz to zmienić z BAHAMA FILMS!

Warsztaty scenariuszowe Bahama Films przeznaczone są dla wszystkich, którzy chcą spróbować swoich sił w branży filmowej. Każdy Uczestnik kończy zajęcia z własnym profesjonalnym scenariuszem oraz podstawowym warsztatem scenarzysty stanowiącym bazę do dalszego rozwoju. Absolwenci wpisani zostają do bazy scenarzystów BAHAMA FILMS, a najlepsi mogą zostać zaproszeni do współpracy przy projektach filmowych i serialowych. BAHAMA FILMS oferuje kursantom także możliwość dalszegokształcenia, organizując kontynuacyjne warsztaty scenariuszowe.

Warsztaty poprowadzą Wiktor Piątkowski i Krzysztof Maćkowski, twórcy m.in. serialu „Wataha”. Dodatkowo Wiktor Piątkowski jest współautorem i scenarzystąserialu „Just PushAbuba”, który w kwietniu trafi na antenę ZDF.

Warsztaty odbywają się wmałych grupach (5-9 osób) w centrum Warszawyoraz w centrum Krakowa. Zarówno w dni powszednie, jak i w weekendy (możliwość wyboru dogodnego terminu)!

 

Zapisz się już dziś!

 

Wszelkie informacje dostępne są na stronie internetowej

BAHAMA FILMS na facebooku.

Kategorie
WYDARZENIA

Dodaj komentarz