Współpraca

Jesteś pisarzem, blogerem albo dziennikarzem zajmującym się popkulturą? A może studiujesz kierunki humanistyczne i dopiero zastanawiasz się, jak wykorzystać swoją wiedzę?  Posiadasz ogromną wiedzę o filmach, książkach, grach, muzyce, serialach lub komiksach i chciałabyś / chciałbyś się nią podzielić? Jeśli odpowiedź na którekolwiek z tych pytań jest twierdząca, to Dzika Banda jest miejscem właśnie dla Ciebie.

To nie tylko portal o szerokiej tematyce i dużym zasięgu, ale też miejsce, gdzie z jednej strony możesz wnieść swoje świeże pomysły, a z drugiej – doskonalić warsztat pod okiem doświadczonych dziennikarzy, którzy wiele lat spędzili w rozmaitych redakcjach.

Nasza oferta jest bogata. Współpracując z nami, bardzo często zyskujesz na stałe dostęp do egzemplarzy recenzenckich dzieł, które omawiasz. Dzieł, które przecież i tak były na Twojej liście do sprawdzenia. Zapewniamy też możliwość odbycia stażu lub praktyk studenckich.

Do Twoich zadań należałoby pisanie rozmaitych artykułów, recenzji, zestawień czy felietonów – i dopracowywanie ich pod naszym czujnym okiem. Szukamy też ludzi chętnych wypełniać drobne prace redakcyjne takie, jak poprawianie tekstów, wpisów i dostosowanie ich do nowego szablonu strony.

Stawiamy na jakość, wysoki poziom merytoryczny i szczerość tekstów. Nie bierzemy jeńców. Jeśli chcesz w tym uczestniczyć, pisz na redakcja@dzikabanda.pl.

Jeśli jesteś studentem i chcesz odbyć praktyki, kliknij tutaj.