Trailery

Netflix przejmuje Millarworld [teaser]

Netflix po oraz pierwszy w swojej historii przejął inną firmę. W tym przypadku jest to mały imprint wydawniczy Marka Millara, Millarworld, w ramach którego ukazało się kilka rysunkowych bestsellerów, m.in. „Jupiter’s Legacy”, „MPH„, „Huck„, „Reborn”, „Wanted” czy „Chrononauci” (polskie wydanie już 11 października 2017 r.).

Millarworld nie do końca jest wydawnictwem (bo nie wydaje komiksów), to przede wszystkim nazwa wspólnego uniwersum, do którego przynależą też takie tytuły jak „Kick-Ass” czy „Kingsman” oraz wszystkie inne wydawane pod tym szyldem (serie wydawane są w wydawnictwa Image Comics i Marvel Epic).

Netflix zapowiada, że na bazie dorobku Millara powstaną kolejne filmy i seriale, zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Do tej pory na duży ekran przeniesiono „Wanted – Ściganych”, dwa tomy „Kick-Assa” i „Kingsman – Tajne służby”. Oprócz tego na motywach jego komiksów powstały produkcje Marvel Studios: „Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów” oraz „Wolverine: Logan”.

 

Chrononauci
Scenariusz: Mark Millar
Rysunki: Sean Murphy
Tłumaczenie: Kamil Śmiałkowski
Wydawca oryginału: Image Comics
ISBN: 978-83-8110-176-9
Format: 170x260mm
Oprawa: miękka
Liczba stron: 120
druk: kolor
Data wydania: 11.10.2017
Cena: 40 zł
Opis: Podróże w czasie mogą być całkiem dobrą zabawą. Przeżyjcie ją razem z dwoma naukowcami, Corbinem Quinnem i Danny Reillym. Nie straszne im wszelkie konsekwencje i paradoksy, bo przecież zawsze można ponownie wrócić do tego samego momentu i naprawić wyrządzone szkody. Czas jest co prawda nieubłagany, ale przyjaźń i tak jest dużo ważniejsza – zwłaszcza przyjaźń dwóch podróżników w czasie. O czym w świetnym stylu starają się nas przekonać Mark Millar (Kick-Ass) i Sean Murphy (Przebudzenie).

Kategorie
Trailery

Dodaj komentarz