Trailery

Netflix promuje Star Trek: Discovery [klip]

Netflix śmiało dąży tam, gdzie nie dotarł jeszcze żaden człowiek i odkrywa ulubione odcinki fanów kolekcji Star Trek.

 

Oglądasz… ostateczną granicę! Tuż przed 25 września czyli datą premiery serialu Star Trek: Discovery, Netflix prezentuje, które odcinki z 695 dostępnych w serwisie, fani kolekcji Star Trek kochają najbardziej i do których wielokrotnie wracają!

Panie Sulu: Ilu widzów obejrzało wszystkie 695 odcinków z kolekcji Star Trek dostępnych w serwisie Netflix? Lepiej ustawcie fazery na ogłuszenie, ponieważ prawie 12 tysięcy fanów spędziło ponad 536 godzin (czyli 22 dni), oglądając Star Trek. Dane pokazują, że odcinek Koniec gry: Część 1 i 2 z serii Star Trek: Voyager (sezon 7, odcinek 24) cieszy się największą popularnością i to do niego fani wielokrotnie wracają!

Nikogo nie zdziwi fakt, że pierwsze odcinki serii są oglądane przez największą liczbę widzów. Jednak wyjście poza to i przeanalizowanie wszystkich odcinków pod kątem tego, do których widzowie wielokrotnie wracają jest fascynujące i należy pamiętać, że niedokładne fakty mogą okazać się niebezpieczne(jak powiedziałby Spock). Okazuje się, że odcinki zawierające przedstawienie ikonicznych ras, postaci (Q) albo kapitanów w uniwersum Star Treka są najchętniej powtórnie oglądane. Oczywiście nie można zapomnieć także o podróżach w czasie czy porwaniach przez kosmitów!

Panie Sulu: Którą część przygód z całej kolekcji dostępnej w serwisie Netflix jest najbardziej popularna? Nie jest to takie oczywiste. Następne pokolenie i Seria oryginalna prowadzą w rankingu popularności, jednak Voyager i Stacja Kosmiczna to części, do których fani najchętniej wielokrotnie wracają. Pomimo mieszanych odczuć fanów na temat kolekcji Voyager, wielu z nich chętnie powraca do serii. W końcu każda kolekcja ma swoje zalety: Seria oryginalna debiut Klingonów, Następne pokolenie  przygotowuje grunt dla sequeli takich jak Stacja Kosmiczna czy Voyager. Stacja Kosmiczna jako pierwsza wprowadziła do telewizji historie podzielone na odcinki, a seria Voyager opowiada o losachokrętu pod wodzą pierwszej kobiety-kapitana. Fani mogą zdecydować, jak i kiedy oglądają każdą podróż w serwisie Netflix.

Podróż w nieznane zatrzymuje się tutaj. 25 września będzie miała miejsce premiera Star Trek: Discovery w 188 krajach (z wyjątkiem Stanów Zjednoczonych i Kanady). W serialu pojawi się nowy okręti nowa załoga, jednak całość będzie utrzymana w tym samym duchu nadziei na lepszą przyszłość, jaki zainspirował wcześniejsze pokolenia. Panie Sulu, prędkość warp! Teraz!

LISTA ODCINKÓW, KTÓRE WIDZOWIE NAJCHĘTNIEJ POWTARZAJĄ:

 

 

Seria

Sezon

Odcinek

Tytuł odcinka

1

Voyager

7

24

Koniec gry: Część 1 i 2

2

Następne pokolenie

3

26

The Best of Both Worlds: Część 1

3

Następne pokolenie

4

1

The Best of Both World: Część 2

4

Voyager

3

26

Skorpion: Część 1

5

Voyager

4

1

Skorpion: Część 2

6

Voyager

4

2

Dar

7

Voyager

5

15

Mroczna granica: Część 1 i 2

8

Następne pokolenie

2

16

Jaki Q?

9

Voyager

1

3

Podróże w czasie

10

Następne pokolenie

4

14

Ślady

 

METODOLOGIA

Netflix przeanalizował dane dotyczące oglądalności 104 milionów aktywnych użytkowników z ponad 190 krajów, którzy oglądali następujące serie dostępne w serwisie Netflix: Star Trek: Następne pokolenie, Star Trek: Enterprise, Star Trek: Deep Space Nine, StarTrek: Oryginalna seria, Star Trek: Voyager. W analizie uwzględnił dane wychodzące poza domyślne aktywności użytkowników – w danych pominięto pierwsze dwa odcinki z każdego sezonu. „Ponowne oglądanie” jest definiowane jako ponownie oglądanie odcinka, który został wcześniej ukończony, przez co najmniej 6 minut.

Kategorie
Trailery

Dodaj komentarz