Pełnometrażowe FILMY ONLINE

ŚWIĘTY MIKOŁAJ PODBIJA MARSA

87 miejsce na liście najgorszych filmów IMDB. Absolutnie zasłużone. „Święty Mikołaj podbija Marsa” to absurdalna i fatalnie zrealizowana opowieść o tym jak pewnego dnia Marsjanie porywają naszego dobrego i poczciwego Świętego Mikołaja bo na Marsie dzieci nigdy nie dostały prezentów. Pięknie? Bez obaw to dopiero początek.

Jakim cudem Marsjanie dowiedzieli się o istnieniu Świętego Mikołaja? Ano wynika to z faktu iż na Marsie niebywałą popularnością cieszą się ziemskie kanały telewizyjne (Amerykanie to mają sygnał). Jakby tych absurdów było mało to dorzućmy jeszcze wątek prawdziwych marsjańskich wartości na które wpływ – zdaniem złych Marsjan – może mieć pojawienie się Mikołaja.

„Święty Mikołaj podbija Marsa” to w sumie fantastyczny film rodzinny – a przynajmniej takie chyba były intencje jego twórców. Ale w efekcie powstał im film tak dziwaczny i pokręcony, że dzieci nic z niego nie zrozumieją a rodzice… rodzice mogą i powinni oglądać wieczorem w towarzystwie nastawionych na absurdalną zabawę znajomych.

 

Kategorie
Pełnometrażowe FILMY ONLINE

Dodaj komentarz