Rankingi

Zapowiedzi Non Stop Comics na wrzesień 2017

Pełny katalog wydawnictwa Non Stop Comics, zawierający zapowiedzi do maja przyszłego roku, będzie dostępny na dniach. My tymczasem uchylamy rąbka tajemnicy i prezentujemy oficjalne zapowiedzi na wrzesień tego roku. Część tytułów będzie spolszczonych, a okładki są tymczasowe.

Giant Days tom 1

Scenariusz: John Allison

Rysunki: Lissa Treiman

Tłumaczenie: Wojciech Góralczyk

Wydawca oryginału: Boom! Studios

ISBN: 978-83-8110-170-7

Data wydania: 13.09.2017

Opis: Życie w akademiku do lekkich nie należy, a dotrwanie do najbliższego lata stanowi wyzwanie. Przekonają się o tym trzy zaprzyjaźnione studentki i bohaterki komiksu „Giant Days” autorstwa Johna Allisona. Dziewczyny chcą odkryć siebie na nowo, ale w obliczu studenckich pokus nie będzie to łatwe zadanie. Trzymacie w rękach zbiór przezabawnych i uroczych historyjek, będących w istocie okruchami życia przeniesionymi na plansze komiksu.

Paper Girls tom 1

Scenariusz: Brian K. Vaughan

Rysunki: Cliff Chiang

Tłumaczenie: Bartosz Sztybor

Wydawca oryginału: Image Comics

ISBN: 978-83-8110-173-8

Data wydania: 13.09.2017

Opis: „Paper Girls” to unikatowa mieszanka kultowego dramatu Roba Reinera, „Stań przy mnie” z „Wojną światów” H.G. Wellsa, której bohaterkami są cztery dwunastoletnie roznosicielki gazet. Brian K. Vaughan (Saga, Lost: Zagubieni) napisał wciągającą, nostalgiczną opowieść zakorzenioną w latach 80., traktującą o trudach dorastania i ostatnich dniach prawdziwego dzieciństwa, a narysował ją Cliff Chiang, który nadał jej unikalnego uroku.

Tank Girl tom 1

Scenariusz: Alan Martin

Rysunki: Jamie Hewlett

Tłumaczenie: Marceli Szpak

Wydawca oryginału: Titan Comics

ISBN: 978-83-8110-171-4

Data wydania: 20.09.2017

Opis: Tank Girl z szalonym błyskiem w oku sieje zniszczenie tak, jak tylko ona potrafi. Dołącz do naszej ulubionej wariatki na drodze poznaczonej demolką, absurdalnymi przygodami i zleceniami, jakich nie podjąłby się nikt inny. W bogatym CV bohaterki obok zawodu „łowczyni nagród” znajdzie się między innymi dostarczenie pewnej tajemniczej przesyłki prezydentowi Australii czy… bokserskie walki kangurów. A to dopiero początek.

James Bond tom 1: Vargr

Scenariusz: Warren Ellis

Rysunki: Jason Masters

Tłumaczenie: Kamil Śmiałkowski

Wydawca oryginału: Dynamite Entertainment

ISBN: 978-83-8110-172-1

Data wydania: 20.09.2017

Opis: Zapomnijcie o romantycznej wizji Agenta 007 z serii filmów. Oto James Bond taki, jakim stworzył go Ian Fleming: szorstki, bezwzględny, brutalny i cyniczny. Popija Bourbona i nawet z kobietami się nie pieści. Komiksowa seria autorstwa Warrena Ellisa (The Authority, Transmetropolitan) i Jasona Mastersa (Batman Incorporated, Guardians of the Galaxy) to nowoczesny szpiegowski thriller, w którym stawką wcale nie jest ratowanie świata.

Rat Queens tom 1: Sass and Sorcery

Scenariusz: Kurtis J. Wiebe

Rysunki: Roc Upchurch

Tłumaczenie: Kamil Śmiałkowski

Wydawca oryginału: Image Comics

ISBN: 978-83-8110-174-5

Data wydania: 27.09.2017

Opis: Oto fantasy na jakie czekaliście! Co się stanie gdy połączymy Buffy z Tank Girl, rozmnożymy i umieścimy w świecie „Władcy Pierścieni”? Powstaną Rat Queens, czyli pijące na umór, brutalne i wulgarne panny do wynajęcia, za złoto lub gorzałę eliminujące wszelkie okoliczne abominacje. Epicka, mroczna, pełna czarnego humoru seria fantasy, w której zakochacie się bez pamięci.

Kategorie
Rankingi

Dodaj komentarz