Rankingi

Zapowiedzi Non Stop Comics na październik 2017

Niestety publikacja katalogu Non Stop Comics się opóźnia, toteż aby wynagrodzić Wam nieco oczekiwanie, prezentujemy oficjalne zapowiedzi wydawnictwa na październik tego roku. 

Revival tom 1

Scenariusz: Tim Seeley

Rysunki: Mike Norton

Tłumaczenie: Robert Ziębiński

Wydawca oryginału: Image Comics

ISBN: 978-83-8110-175-2

Format: 170x260mm

Oprawa: miękka

Data wydania: 10.2017

Opis: W „Revival” Tim Seeley łączy kryminał z fantastyką, rozrywkę z wielowątkową, rozbudowaną fabułą, makabrę z rodzinnym i społecznym dramatem oraz czarnym humorem. Spiętrzające się zagadki i małomiasteczkowa atmosfera niczym z prozy Stephena Kinga i serialu „Twin Peaks”, w połączeniu z galerią nietuzinkowych bohaterów i niecodziennie ogranym motywem zombie, dają piorunujący efekt, który dodatkowo potęgują wyśmienite rysunki Mike’a Nortona. Wiejskie noir z prawdziwego zdarzenia.

Chrononauts

Scenariusz: Mark Millar

Rysunki: Sean Murphy

Tłumaczenie: Kamil Śmiałkowski

Wydawca oryginału: Image Comics

ISBN: 978-83-8110-176-9

Format: 170x260mm

Oprawa: miękka

Data wydania: 10.2017

Opis: Podróże w czasie mogą być całkiem dobrą zabawą. Przeżyjcie ją razem z dwoma naukowcami, Corbinem Quinnem i Danny Reillym. Nie straszne im wszelkie konsekwencje i paradoksy, bo przecież zawsze można ponownie wrócić do tego samego momentu i naprawić wyrządzone szkody. Czas jest co prawda nieubłagany, ale przyjaźń i tak jest dużo ważniejsza – zwłaszcza przyjaźń dwóch podróżników w czasie. O czym w świetnym stylu starają się nas przekonać Mark Millar (Kick-Ass) i Sean Murphy (Przebudzenie).

Monstress tom 1

Scenariusz: Marjorie Liu

Rysunki: Sana Takeda

Tłumaczenie: Paulina Braiter-Ziemkiewicz

Wydawca oryginału: Image Comics

ISBN: 978-83-8110-177-6

Format: 170x260mm

Oprawa: miękka

Data wydania: 10.2017

Opis: Umiejscowiona w alternatrywnej rzeczywistości matriarchalnej Azji roku 1900, steampunkowa opowieść z elementami art-deco. „Monstress” to historia nastolatki próbującej radzić sobie z wojenną traumą i dzielącej psychiczną więź z tajemniczym monstrum. To więź, która na zawsze zmieni życie obojga bohaterów.”Monstress” to jedna z najbardziej pomysłowych i odważnych serii komiksowych ostatnich lat.

Contro Natura

Scenariusz: Mirka Andolfo

Rysunki: Mirka Andolfo

Tłumaczenie: Jacek Drewnowski

Wydawca oryginału: Panini Comics

ISBN: 978-83-8110-178-3

Format: 170x260mm

Oprawa: miękka

Data wydania: 10.2017

Opis: Oto świat antropomorficznych zwierząt. Nie jest to jednak bajka dla grzecznych dzieci, a skomplikowane środowisko pełne odcieni szarości, ale też niezwykle zmysłowe i przesycone erotyką. Contro Natura to historia Leslie, prostej świnki, która nie cierpi swojej pracy, ale za to uwielbia sushi. Ta zwykła dziewczyna zostanie wciśnięta w tryby machiny, której nie powstydziliby się George Orwell i Aldous Huxley. Wszystko to napisane, zilustrowane i pokolorowane przez Mirkę Andolfo.

Lake of Fire

Scenariusz: Nathan Fairbairn

Rysunki: Matt Smith

Tłumaczenie: Adam Olesiejuk

Wydawca oryginału: Image Comics

ISBN: 978-83-8110-179-0

Format: 170x260mm

Oprawa: miękka

Data wydania: 10.2017

Opis: Akcja, przygoda i… mariaż science-fiction z perypetiami XIII-wiecznych rycerzy. W 1220 roku we francuskich Pirenejach rozbija się statek drapieżników obcego pochodzenia. Na ich drodze staje jedynie garstka krzyżowców i… katarski heretyk. To, co zaczyna się jako dziwna awantura, skończy jako jedna z bardziej szalonych historii, jakie mogliście przeczytać.

Kategorie
Rankingi

Dodaj komentarz