Rankingi

Ulubione horrory Jamesa Gunna

James Gunn, reżyser „Strażników Galaktyki”, został zapytany o swoje ulubione sceny z horrorów. Odpowiedzi udzielił na facebooku, a my prezentujemy jego wypowiedź wraz z listą filmów, które wymienił.

„Ktoś na Twitterze zapytał mnie, jaka jest moja ulubiona scena z horrorów. Mam tyle do wyboru – „Ptaki”, „Szczęki”, „Videodrom”, „Dom Frankensteina”, „Dziecko Rosemary”, „Labirynt Fauna”, „Maska Czerwonego Moru” . Ale koniec końców wybrałbym jedną z „Hausu” („Dom”), najbardziej mózgotrzepnie zabawny i szalony film, jaki kiedykolwiek widziałem. Uwielbiam każdą porąbaną, niesamowicie intensywną minutę i jest tu wiele ujęć do wyboru.”

Ptaki

Szczęki

Videodrom

Dom Frankensteina

Dziecko Rosemary

Labirynt Fauna

Maska Czerwonego Moru

Hausu

Kategorie
Rankingi
Hubert Sosnowski

Rocznik 1991, zodiakalny bliźniak, który potrafi płynnie przejść od słodkiego lenistwa do nadaktywności – i z powrotem. Z tego tytułu znajduje czas zarówno, na wycieczki w świat filmów, książek, komiksów, gier, larpów i muzyki, rozmaitych hobby, a czasem nawet w otchłań studiów. Publikował, w „Science Fiction Fantasy i Horror”, „LiteRacjach” oraz w portalach internetowych – GRY-Online, Kawernie, Szortalu, Onecie. Od 2014 regularnie pisuje do Dzikiej Bandy.

Dodaj komentarz