Prasówka

Prasówka – czyli co piszczy w popkulturze S01E06 (2017)

Wybór najciekawszych doniesień z popkultury.

1. Świetna gra komputerowa „>Observer_” (nasza recenzja tutaj), stworzona przez polskie studio Bloober Team, doczeka się filmowej adaptacji. 18 grudnia studio zawarło umowę o współpracy ze spółką Zero Gravity z siedzibą w Los Angeles. Observer to cyberpunkowy horror psychologiczny rozgrywający się w Krakowie w 2084 roku. W trakcie rozgrywki wcielamy się w jednego z neuronowych detektywów zwanych Observerami – postać odgrywaną w grze przez Rutgera Hauera.

2. Artystka koncepcyjna, Mikkel Frandsen, na swojej stronie ujawniła projekt wizualny symbionta, którego zobaczymy w nadchodzącym filmie pt. „Venom„. Tytułową rolę odgrywa Tom Hardy.

3. Pojawił się pierwszy film zza kulis serialu Modyfikowany węgiel, w którym Joel Kinnaman i Laeta Kalogridis opowiadają o nieśmiertelności w cyberpunkowej rzeczywistości, w którym ludzką świadomość można zapisać w postaci cyfrowej i wgrać do dowolnego ciała. Premiera 2 lutego 2018 tylko w serwisie Netflix.

4. Właśnie ogłoszono, że do obsady czwartego sezonu serialu Narcos, którego premiera w 2018 roku, dołączyli Michael Peña (Miasto gniewu, American Hustle) oraz Diego Luna (Łotr 1. Gwiezdne wojny – historieI twoją matkę też). Akcja czwartej odsłony Narcos, do której niedawno ruszyły zdjęcia, rozgrywać się będzie w Meksyku. Premiera czwartego sezonu Narcos zaplanowana jest na 2018 rok. Serial produkuje Gaumont Television dla Netfliksa. Producentami wykonawczymi są José Padilha, Eric Newman, Doug Miro oraz Carlo Bernard.

5. 7 marca w USA odbędzie się premiera pierwszego zeszytu zupełnie nowej serii Roberta Kirkmana (Żywe Trupy, Invincible, Outcast – Opętanie). W tym samym czasie w Polsce, za sprawą wydawnictwa Non Stop Comics, nastąpi premiera pierwszego tomu (zawierającego zeszyty 1-6) tej samej, zupełnie nowej serii Roberta Kirkmana, z rysunkami Lorenzo de Felici, „Oblivion Song tom 1„.

Kategorie
Prasówka

Dodaj komentarz