Prasówka

Prasówka – czyli co piszczy w popkulturze S01E04 (2017)

Wybór najciekawszych doniesień z popkultury.

1. Ryan Reynolds, gwiazda „Deadpoola”, będzie podkładał głos głównemu bohaterowi filmu „Detective Pikachu„, słynnemu żółtemu Pokemonowi. Pikachu będzie łamał czwartą ścianę. Obraz odwołuje się do potraktowanej z przymrużeniem oka konwencji kryminału. (źródło)

2. Thierry Fremaux podczas pokazu reżyserskiej wersji „Gorączki” na Lumiere Film Festival ogłosił, że Guillermo del Toro nakręci dokument o reżyserze słynnego obrazu sensacyjnego. Póki co nie wiadomo zbyt wiele o samej produkcji. (źródło)

3. Andre Ovredal, twórca „Łowców Trolli” i udanego horroru „Autopsja Jane Doe” wyreżyseruje adaptację książki „Scary Stories to Tell in the Dark” Alvina Schwartza. Thriller opowie o grupce nastolatków rozwiązujących tajemnicę zgonów w małym miasteczku. Zdjęcia ruszą latem. (źródło)

4. Zła passa Bryana Singera trwa. Po zwolnieniu z posady reżysera „Bohemian Rhapsody” doszły zarzuty o gwałt. Pozew złożył Cesar Sanchez-Guzman. Oskarżony utrzymuje, że to bezpodstawny atak. (źródło)

5. Netflix udostępnił pierwszy kadr z drugiego sezonu serialu Marvel: Jessica Jones. Prywatna detektyw z Nowego Jorku Jessica Jones (Krysten Ritter) stara się na nowo poukładać sobie życie po zamordowaniu swojego prześladowcy Kilgrave’a. Znana teraz w całym mieście jako obdarzona nadprzyrodzoną siłą zabójczyni rozpoczyna pracę nad nową sprawą, która zmusza ją do trudnej konfrontacji z prawdą o samej sobie. Zagłębiając się w swoją przeszłość, szuka odpowiedzi na pytanie, kim tak naprawdę jest.

6. Paramount ogłosił, że remake „Cmętaża zwieżąt” będzie miał premierę 19 kwietnia 2019 r. Ponowną adaptacją powieści Stephena Kinga zajmują się Dennis Widmyer i Kevin Kolsch. (źródło)

7. Sytuacja w sprawie nowego filmu z serii „Star Trek„, którą miałby wyreżyserować Quentin Tarantino rozwija się dość dynamicznie. Studio Paramount i J.J. Abrams ponoć przystali na pomysł, aby film miał kategorię wiekową R.  Koncept Tarantino miałby zostać spisany przez jednego z trzech scenarzystów: Mark L. Smith, Lindsey Beer lub Drew Pearce. (źródło)

8. Scenarzysta Neil Cross ogłosił, że w styczniu 2018 r. wystartują zdjęcia do piątego sezonu serialu „Luther„. Obecnie trwają prace preprodukcyjne i kastingi. (źródło)

Kategorie
Prasówka

Dodaj komentarz