Prasówka

Prasówka – czyli co piszczy w popkulturze S01E02 (2017)

Wybór najciekawszych doniesień z popkultury

1. Doceniony przez krytyków serial kryminalny Mindhunter” powróci z drugim sezonem!

W serialu Netflixa ponownie wystąpią Jonathan Groff („Spojrzenia”), Holt McCallanay („Sully”), Anna Torv („Fringe: Na granicy światów”), Hannah Gross („Unless”) oraz Cameron Britton, który zachwycił publiczność w roli seryjnego mordercy Eda Kempera .

Twórcą serialu jest Joe Penhall („Droga”) , a producentami wykonawczymi David Fincher („Zaginiona dziewczyna”, „The Social Network”, „Zodiak”), Joshua Donen („Zaginiona dziewczyna”, „Szybcy i martwi”) Charlize Theron („Szefowa”, „Hatfields & McCoys”) oraz Cean Chaffin („Zaginiona dziewczyna”, „Podziemny krąg”).

2. David S. Goyer, scenarzysta znany z trylogii „Batmana” Christophera Nolana czy „Człowieka ze stali”, oficjalnie rozpoczął negocjacje na stanowisko reżysera nowego filmu o He-Manie, „Masters of the Universe„. Film jest kolejną adaptacją serii zabawek firmy Mattel, która stała się popularną franczyzą, w latach 1983-1985 doczekała się serialu animowanego, w 1987 r. kinowego filmu z udziałem Dolpha Lundgrena (He-Man) i Franka Langelli (Szkieletor). Premiera zaplanowana jest na 18 grudnia 2019 r. (źródło)

3. Podczas wywiadu dla MTV, Margot Robbie wyjawiła, że pracuje obecnie nad kolejnym filmem, w którym wcieli się w Harley Quinn. Z jej słów wynika jednak, że nie chodzi o zapowiedziane „Suicide Squad 2”, „Gotham City Sirens” ani niezatytułowany jeszcze projekt z duetem Harley-Joker. Ma to być zupełnie nowe przedsięwzięcie, nad którym pracuje ponoć od dwóch lat. Niektórzy dziennikarze sugerują, że może chodzić o „Bird of Prey”. (źródło)

4. Ikoniczni aktorzy głosowi wspólnie wystąpią w jednym projekcie. Rob Paulsen (Donatello z „Wojowniczych żółwi ninja”), Kevin Conroy (Batman z „Batmana TAS”) i Cathal Dodd (Wolverine z „X-Men”) użyczą swych głosów w komediowej animacji dla dorosłych „The Gang’s All Here„. Zagrają zwierzęcych aktorów zmagających się z codziennością przemysłu rozrywkowego. Więcej szczegółów na razie nie podano. (źródło)

5. W chwili, kiedy to czytacie, Nicolas Winding Refn wchodzi na plan nowego serialu kręconego dla Amazon – „Too old to die young„. Będzie to gangsterska produkcja, w której wystąpią, zgodnie z zapowiedziami twórców, utalentowane gwiazdy takie jak Jena Malone czy Damien Chazelle. Zdjęcia potrwają 10 miesięcy. (źródło)

Kategorie
Prasówka

Dodaj komentarz