kino / dvd

Botoks – cała goła prawda [recenzja]

Patryk Vega nakręcił film o polskiej służbie zdrowia. Film tak wstrząsający, że widzowie mdleją podczas projekcji z szoku, że Duch Święty pokazał swoje prawdziwe oblicze. Bo przecież Vega dziękuję co chwila Duchowi Świętemu za natchnienie.

Ponieważ „Botoks” otwiera zapewnienie, że każde zdanie jakie w nim usłyszycie jest prawdziwe, postanowiliśmy film Patryka Vegi skomentować czymś równie prawdziwym. Oto pies. Robi z trawą dokładnie to co z nami zrobił Patryk Vega.

Botos: Reżyseria: Patryk Vega. Obsada: Olga Bołądź, Agnieszka Dygant, Sebastian Fabijański, Tomasz Oświeciński, Janusz Chabior i inni Polska 2017. Ocena: 1/10

Kategorie
kino / dvd
Robert Ziębiński

Dziennikarz, pisarz. Studiował dziennikarstwo na Uniwersytecie Jagiellońskim. Przez ostatnie osiemnaście lat pracował i publikował w takich tytułach jak „Tygodnik Powszechny”, "Gazeta wyborcza", "Rzeczpospolita", „Przekrój”, „Newsweek”, „Nowa Fantastyka”. Wydał powieść „Dżentelmen” (2010), krytyczne„13 po 13” (wspólnie z Lechem Kurpiewskim, 2012), pierwszą polską książkę o Stephenie Kingu „Sprzedawca strachu” (2014) "Londyn. Przewodnik Popkulturowy" (2015) i "Wspaniałe życie" (2016) (WAB). Drukował opowiadania m.in. w "Nowej Fantastyce", w antologiach „17 Szram” (2013), „City 2” (2011).

Dodaj komentarz