PATRONATY

Rycerze pożyczonego mroku #2: Wieczny dwór – Dave Rudden [patronat]

Drugi tom opowieści o świecie żyjącego mroku, w którym czyha niewidzialny wróg. 

Fantasy pełne humoru! Dla miłośników Zwiadowców, Percy’ego Jacksona i Harry’ego Pottera!

 Drzwi między naszym światem a światem mroku zostały otwarte na oścież.

Teraz Rycerze muszą zmierzyć się z dworem Bezkresnego Króla. Dwór wystosował oficjalne zaproszenie do Denizena, chcąc podziękować mu za ocalenie królewskiej córki. To albo wyjątkowy zaszczyt… albo pułapka.

Spotkanie Rycerzy z członkami Wiecznego Dworu niemal natychmiast doprowadza do bitwy. Ale nie to jest najgorsze.

Okazuje się, że istnieje jeszcze jeden zakon, który potrafi komunikować się z potworami z ciemności. Rodzina, która czci mrok. I nie cofnie się przed niczym, by tylko przywrócić władzę cieniom.

Denizen to po prostu zwykły chłopiec, na którego spada tajemnica. A on ciężar tej tajemnicy i konsekwencji, jakie za sobą niesie, będzie w stanie utrzymać. Bardzo ciekawa i wciągająca powieść dla młodzieży. Jest świeża, pełna magii,napięcia  i tajemnic.

naszksiazkowir.blogspot.com

Chcecie na moment powrócić do beztroskich czasów dzieciństwa i zanurzyć się w magii? Ta książka jest dla was idealna.

pabottyro.blogspot.com

Są historie, które są tak dobre, że się nigdy nie nudzą. Oczywiście przykładów jest całe mnóstwo, zaczynając choćby od Adasia Niezgódki, a na Harrym Potterze bynajmniej nie kończąc. Dziś do tego typu postaci można dorzucić DenizenaHardwicka.

Dzikabanda.pl

Rycerze pożyczonego mroku to jedna z najlepszych serii fantasy dla młodzieży, z jakimi miałam do czynienia. Dawno nie spotkałam się z tak przemyślaną fabułą, wciągającym światem i bohaterami, którzy są tak ludzcy, jak tylko mogą być bohaterowie zrodzeni na kartach powieści.

Koszzksiazkami.pl

Rycerze pożyczonego mroku byli dla mnie wyjątkowo pozytywnym zaskoczeniem. Nie będę ukrywać, że czułam się jakbym znowu była dzieckiem i po raz pierwszy sięgnęła po Harry’ego Pottera – dawno nie czułam takiej radości z lektury książki młodzieżowej i już wiem, że zostanę z tą serią na dłużej.

Sara Glanc, autorka bloga Koszzksiazkami.pl

 

Tytułoryginalny: Knights of the Borrowed Dark. The Forever Court

Tłumaczenie: Dominika Repeczko

ISBN: 978-83-7686-646-8

Oprawa: miękka

Format: 135×200

Liczba stron: ok. 380

Cena: 34,90

Kategorie
PATRONATY

Dodaj komentarz