Uroboros
PATRONATY

Nacisk – Eve Silver [patronat]

Ekscytująca akcja + wciągający romans = niesamowity pęd do czytania!

Miki bierze udział w grze. Musi grać, by przeżyć. Przecież i tak już raz umarła.

Niebezpieczny świat, obcy z kosmosu, którzy zagrażają Ziemi, i grupa nastolatków mająca ocalić planetę. Tajemnicza gra, niejasne zasady, wątek romansowy, jeszcze więcej zagadek, zawiła fabuła – wszystko to zapewni Nacisk, II tom trylogii Gra Eve Silver.

Gra, w której Game Over oznaczałby absolutny koniec wszystkiego.

Nacisk to ekscytująca kontynuacja powieści Impuls, w której główna bohaterka zostaje wciągnięta w walkę na śmierć i życie przeciwko tajemniczym obcym.

Świat Miki całkowicie się zmienia, od kiedy zostaje zmuszona do wzięcia udziału w grze.  Prowadzi podwójne życie. Ma coraz więcej pytań, a otrzymuje coraz mniej odpowiedzi. Zasady gry przestają być jasne i dziewczyna nie wie już, komu może ufać. Czym jest Komitet? Jaki jest jego prawdziwy cel? Gra staje się jeszcze bardziej niebezpieczna i nieprzewidywalna.

Trzymające w napięciu science fiction, intrygująca fabuła, wartka akcja i romans w tle. Eve Silver stworzyła wyjątkowy świat, w którym gra okazuje się bardziej realna i śmiercionośna od rzeczywistości.

FRAGMENT

O autorce:

Eve Silver – wielokrotnie nagradzana kanadyjska powieściopisarka. Pierwsza część serii Gra, Impuls (Uroboros 2014), stała się bestsellerem i zdobyła m.in. tytuł najlepszej powieści młodzieżowej 2013 roku w Kanadzie i w USA. Silver jest też autorką mrocznych gotyckich romansów dla dorosłych (np. Sins of the Heart, Dark Prince). Znana jest z trzymających w napięciu, pełnych akcji powieści, elektryzujących mrocznych bohaterów i silnych bohaterek, które nie boją się przejąć inicjatywy.

data wydania: 3 sierpnia

liczba stron: 364

Tłumacz: Marzenna Reyher

ISBN: 9788328021297

Kategorie
PATRONATY

Dodaj komentarz