KONKURSY

Wygraj DVD od Kina Świat [konkurs zakończony]

Zapraszamy do udziału w konkursie organizowanym wspólnie z Kinem Świat. Do wygrania są cztery zestawy po dwa dowolne DVD z dostępnej puli.

Aby wziąć udział w konkursie należy wykonać proste konkursowe zadanie. Najciekawsze odpowiedzi, wybrane przez dwuosobową komisję, nagrodzimy.

1: W maksymalnie trzech zdaniach opisz najgorszy film jaki widziałaś/eś w tym roku.

Odpowiedzi z tematem „Konkurs Kino Świat” prosimy nadsyłać na adres: konkurs@dzikabanda.pl do 20 lutego 2018 r.

ZWYCIĘZCY

Marek Dobrowolski

Obejrzany na dwa razy.Promocja miasta Lublin w ramach budżetu, Więckiewicz z plastikową łysiną i Pazura w roli Popka (poważnie???) czyli dużo ma się dziać a sensu próżno szukać. Fabuła usiana dziurami logicznymi gdzie jedna z postaci daje się „wycykać” niczym średnio rozgarnięty „gimbus”.

Dariusz Fafiński

Netflixowy „Dom otwarty” okazał się totalną porażką, nieporozumieniem nie wspominając o zakończeniu.
Przyzwyczajony do wysokiego poziomu Netflixowych seriali i filmów jak np. Bright rozczarowałem się totalnie.
To jeden z tych filmów po, których żałujemy straconego czasu i nawet najlepszy popcorn przestaje smakować… dno.
Dorota Wasiucionek
„Cult of Chucky”. Oczekiwania miałam spore – ze względu na to, że śledziłam kampanię podczas powstawania filmu oraz pozytywne zaskoczenie, jakim była „Klątwa laleczki Chucky”. Niestety rozczarowało mnie to, jak „ojciec serii” potraktował postać Andy’ego, którego uczynił maniakiem znęcającym się nad wiecznie żywą lalką – rozwiązanie bardzo infantylne i niepasujące do serii. Ponadto mogę Manciniemu zarzucić wprowadzenie od czapy „zaklęcia multiplikacji” i kompletne niewykorzystanie postaci Jennifer Tilly.
Marek Wasiński
Zdecydowanie najgorszym filmem jaki widziałem w tym roku, który sprawił, że najchętniej wydłubałbym sobie oczy, a może i coś więcej, był „Notatnik Śmierci” Netflixa. Uważam tak jako fan wersji oryginalnej oraz japońskiego komiksu, które zdecydowanie przewyższają ten projekt, ale także w oderwaniu od nich, śmiejąc się nie tylko z fryzury głównego bohatera oraz jego dziewczęcych pisków, ale także z faktu, że film znajduje się w kategorii horrory, a kilku znanych aktorów jak Willem Dafoe, czy Shea Whigham zgodzili się w nim zagrać. Najgorszy, bo strasznie płytki, a dla naszych przyjaciół zza oceanu bardziej liczy się lejąca się krew i odpadające głowy zamiast trzymającego w napięciu pościgu za bogiem-zabójcą.

Pula nagród:

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednocześnie wyrażeniem zgody na ich przetwarzanie przez portal DzikaBanda.pl w celach konkursowych, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29. 08. 1997.

Kategorie
KONKURSY

Dodaj komentarz