KONKURSY

To był człowiek Jeffreya Archera [konkurs]

Zapraszamy do udziału w konkursie organizowanym wspólnie z wydawnictwem Rebis. Do wygrania jest pięć egzemplarzy powieści „To był człowiek” autorstwa Jeffreya Archera.

Aby wziąć udział w konkursie należy wykonać proste konkursowe zadanie. Najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy.

 

1: Mieszcząc się w 160 znakach wskaż najlepszą wg Ciebie powieść Archera i uzasadnij swój wybór. 

 

Odpowiedzi z tematem „Konkurs Archer” prosimy nadsyłać na adres: konkurs@dzikabanda.pl do 15 paźdzernika 2017 r.

ZWYCIĘZCY

Alicja Pikuś – Dziennik więzienny: Europejski system więzienny pokazany od kuchni, z rozbrajającą szczerością i niesamowitym wyczuciem.

Janusz Stolarz – Dwanaście fałszywych tropów – kocham ten zbiorek ze względu na piekielnie dobry, brytyjski humor i nieoczekiwane, wbijające w fotel zwroty akcji.

Angelika Maślanek – Kane i Abel – kocham tę książkę za to, że jako jedna z niewielu wciągnęła mnie tak, że pochłonęłam ją na jeden raz. A ma aż ponad 500 stron.

Marta Mastalerz – Krótko mówiąc – ogromne spektrum gatunkowe, a każdy tekst wwierca się w pamięć niczym tytanowy wkręt. #czekamnaekranizacje #wszystkich #opowiadań

Romuald Piewończyk – Na kocią łapę. Uwielbiam wszystkie książki Archera, ale tak naprawdę swój prawdziwy kunszt objawia w krókich formach. Uwielbiam.

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednocześnie wyrażeniem zgody na ich przetwarzanie przez portal DzikaBanda.pl w celach konkursowych, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29. 08. 1997.

Kategorie
KONKURSY

Dodaj komentarz