Techland
KONKURSY

Daj się porwać Deponii Doomsady [konkurs]

Zapraszamy do udziału w konkursie organizowanym wspólnie z wydawnictwem Techland. Do rozdania mamy pięć Specjalnych Edycji Ostatecznych gry „Deponia Doomsday”.

Najwyżej oceniana seria gier przygodowych powraca!

Czy zdołasz odmienić losy Deponii? Czy wystarczy Ci odwagi, by odmienić przeszłość i teraźniejszość Rufusa, nie niszcząc przy okazji całej planety? Zmierz się z nieubłaganym czasem w pełnej akcji i rewelacyjnego humoru, dziobakostycznej opowieści.

Odwiedź szalony świat drugiej odsłony trylogii Deponia i dołącz do roztrzepanego antybohatera Rufusa w jego niezwykłej przygodzie. Nawet bez znajomości poprzedniej części w Deponii Doomsday uśmiejesz się do łez. Daj się porwać osobliwemu poczuciu humoru i wybierz się w niezapomnianą podróż przez niezwykły świat Deponii.

Specjalna Edycja Ostateczna zawiera również soundtrack, artbook oraz plakat.

deponia-3d

Aby wziąć udział w konkursie należy poprawnie odpowiedzieć na dwa poniższe pytania:

1: Którą częścią z serii jest „Deponia Doomsday”?

  • czwartą

2: W cieniu jakiego miasta znajduje się Deponia?

  • Elysium

ZWYCIĘZCY:

MARCIN WÓJCIK, ADAM GARNYS, TOMASZ KAŁOMORZ, MARIAN SMIECH, MAJA KRYSIAK

Odpowiedzi z tematem „Konkurs Deponia” prosimy nadsyłać na adres: dzikabanda@dzikabanda.pl do 7 kwietnia 2016 r.

 

WYMAGANIA: Procesor: 2 GHz Dual Core ▪ OS: Windows 7/8.1/10 ▪ Karta graficzna: ATI Radeon HD 3400, GeForce 9400 (512 MB VRAM) lub lepsza, zgodna z DirectX9.0c ▪ Pamięć RAM: 2 GB ▪ HDD: 3,5 GB ▪ Karta dźwiękowa: Zgodna z DirectX9.0c ▪ Napęd DVD-ROM Internet: Tak

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednocześnie wyrażeniem zgody na ich przetwarzanie przez portal DzikaBanda.pl w celach konkursowych, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29. 08. 1997.

Kategorie
KONKURSY

Dodaj komentarz