this is so cool

Polscy pisarze w interpretacji Marcina Przybyłka [galeria]

Dzisiaj są moje czterdzieste siódme urodziny. Pomyślałem, że korzystając z tej okazji pobawię się kosztem kolegów po piórze.

Wybrałem najbardziej charakterystyczne postacie z naszego światka i postanowiłem zrobić sobie zdjęcia prezentujące ducha wizerunku przez nich tworzonego. Nie chodziło o kopiowanie konkretnych fotografii. Chociaż miałem w pamięci niektóre zdjęcia starałem się o nich nie pamiętać. Nie chodziło też o dokładne odwzorowywanie ubrania, zresztą często nie miałem na podorędziu dokładnie „takiej” marynarki czy kurtki. Po prostu myślałem o danej osobie, następowały przygotowania, szperanie po szafach, komodach tudzież lodówce, wycieczka w plener albo wybranie odpowiedniego wnętrza, a potem strzelaliśmy fotki.

Spróbujcie odgadnąć, kto jest bohaterem której fotografii.

Miłej zabawy.

[accordions] [accordion title=’Zobacz odpowiedzi’]

1. Michał Gołkowski – fot. Dariusz Samul

2. Jacek Komuda – fot. archiwum własne

3. Rafał Kosik – fot. Dariusz Samul

4. Wit Szostak  – fot. Dariusz Samul

5. Jakub Ćwiek – fot. Dariusz Samul

6. Szczepan Twardoch – fot. archiwum własne

7. Aneta Jadowska – fot. archiwum własne

8. Robert Szmidt – fot. archiwum własne

9. Łukasz Orbitowski – fot. Dariusz Samul

10. Magdalena Kozak – fot. Dariusz Samul

[/accordion] [/accordions]
Kategorie
this is so cool

Lekarz medycyny, wieloletni pracownik koncernu farmaceutycznego, obecnie trener i konsultant biznesowy. Autor największej polskiej sagi science fiction "Gamedec", antyporadnika dla menedżerów "Sprzedaż albo śmierć?", powieści (teoretycznie dla dzieci) "Kalina i Kaj", zbioru anegdot dla graczy "Grao Story" i powieści korporacyjnej "CEO Slayer". Od lat zainteresowany psychologicznym, technologicznym oraz finansowym rozwojem ludzkości, przekazuje swoje wizje w książkach, wykładach i podczas szkoleń. Ma żonę Annę i córkę Kalinę.
Komentarz
  • Łukasz Migura (@LukaszMigura)
    15 grudnia 2015 at 08:47
    Skomentuj

    No Dukaja to poznałem od razu ^^

  • Dodaj komentarz