this is so cool

Kobieca nagość według Davida Lyncha [galeria]

David Lynch w swoich filmach odkrywał nagość w najbardziej niepokojący i fascynujący sposób – od Isabelli Rossellini stojącej nago na podwórku, przedstawiając jej wrażliwą mentalność w „Blue Velvet”, do pamiętnej sceny seksu pomiędzy Naomi Watts i Laurą Harring w „Mulholland Drive”.

„Nudes” to najnowszy album fotograficzny reżysera zawierający ponad 100 czarno-białych i kolorowych obrazów kobiecych aktów, uchwyconych przez samego artystę. Jak sam mówi: Lubię fotografować nagie kobiety. Nieskończona różnorodność ludzkiego ciała jest fascynująca: to niesamowite i magiczne widzieć, jak różne są kobiety.

Kategorie
this is so cool
Paweł Deptuch

Miłośnik komiksów, scence-fiction, pulpy i kryminału. W latach 2004-2010 redaktor naczelny serwisu Carpe Noctem. Współpracował m.in. z Bicepsem, Czachopismem, Ziniolem, Kolorowymi Zeszytami, a swego czasu prowadził stałe kolumny związane z fantastyką w lokalnych periodykach. Od 2006 r. stały współpracownik miesięcznika Nowa Fantastyka. Autor kilku scenariuszy komiksowych i opowiadań. Legniczanin. Tata.

Dodaj komentarz