men's health

Vera Bambi – kontrowersyjna cosplayerka z Kanady [galeria NSFW]

Vera Bambi (wcześniej Vera Baby) (ur. 1989 r.) to kanadyjska modelka, cosplayerka, a okazjonalnie fotograf i rysowniczka. Jest zapaloną fanką popkultury, czego wyraz daje w swoich odważnych i często kontrowersyjnych kreacjach. Zainteresowanie fotografią zaszczepiła jej matka, zawodowa fotografka, a to wyewoluowało ostatecznie w zawodowy modeling.

W 2008 r., w wieku 19 lat, dołączyła do Suicide Girls, a rok później odważyła się udostępnić swoją pierwszą drapieżną sesję. W tym samym czasie dołączyła do Model Mayhem, gdzie złapała branżowe kontakty, a w 2013 r. rozpoczęła przygodę z cosplayem. Od tego czasu pozuje do przeróżnych magazynów branżowych, pracuje jako hostessa i konferansjerka oraz tworzy autorski content na oficjalną stronę, którą uruchomiła w 2016 r.

DEVIANTARTFACEBOOKINSTAGRAM | OFICJALNA STRONA | TWITTER | YOUTUBE

Kategorie
men's health
Paweł Deptuch

Miłośnik komiksów, scence-fiction, pulpy i kryminału. W latach 2004-2010 redaktor naczelny serwisu Carpe Noctem. Współpracował m.in. z Bicepsem, Czachopismem, Ziniolem, Kolorowymi Zeszytami, a swego czasu prowadził stałe kolumny związane z fantastyką w lokalnych periodykach. Od 2006 r. stały współpracownik miesięcznika Nowa Fantastyka. Autor kilku scenariuszy komiksowych i opowiadań. Legniczanin. Tata.

Dodaj komentarz