men's health

Polski cosplay – Julia „Issabel” Syczewa [galeria]

Julia „Issabel” Syczewa to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i utytułowanych polskich cosplayerek. Aktywnie działa od 2013 r., a do tej pory stworzyła trzynaście wysokiej jakości przebrań, które wykorzystuje na licznych konwentach zarówno w kraju jak i za granicą. Pracuje głównie w branży gier, m.in. jako ambasadorka ligi e-sportowej Fantasy Expo Challenge, jako hostessa takich wydawców i developerów jak Riot Games, Ubisoft, EA Games, Gameforge i Techland oraz dla firm LG Polska, MSI, Koplett.dk i Rebel.pl.


STRONA OFICJALNA | FACEBOOK | DEVIANTART | INSTAGRAM


Kategorie
men's health
Paweł Deptuch

Miłośnik komiksów, scence-fiction, pulpy i kryminału. W latach 2004-2010 redaktor naczelny serwisu Carpe Noctem. Współpracował m.in. z Bicepsem, Czachopismem, Ziniolem, Kolorowymi Zeszytami, a swego czasu prowadził stałe kolumny związane z fantastyką w lokalnych periodykach. Od 2006 r. stały współpracownik miesięcznika Nowa Fantastyka. Autor kilku scenariuszy komiksowych i opowiadań. Legniczanin. Tata.
Komentarz
  • Anonim
    27 lipca 2015 at 11:38
    Skomentuj

    Najbardziej utytułowana? Najpierw zróbcie research a potem piszcie takie głupoty. Najlepiej poszukajcie Shappi albo Kairi,wtedy dowiecie się co to znaczy utytułowana…

  • Dodaj komentarz