men's health

Liz Katz – obiekt pożądania komputerowych nerdów [galeria]

Liz Kataz (ur. 8 lipca 1988 r.) to amerykańska cosplayerka, youtuberka, gamerka, okazjonalnie aktorka. Duży wpływ na zainteresowania miał jej ojciec, który zaszczepił w niej miłość do gier, fantastyki i zabierał na konwenty. Katz zaczęła przebierać się już w liceum, a na poważnie zajęła się branżą w 2012 r., po wyjściu z emocjonalnego dołka. Stała się wówczas rozpoznawalną i wpływową influencerką, twarzą platformy G2A.com, producenta akcesoriów gamingowych MAD CATZ oraz usługi Loot Crate.

Hossa trwała do 2015 r., kiedy wyszło na jaw, że miała za sobą krótki epizod w branży porno (jako Risi Simms). Marki zerwały z nią kontrakty, a ona sama całkowicie zniknęła z sieci, usuwając wszystkie swoje kanały i konta. Powróciła rok później, po raz kolejny oczyszczona emocjonalnie, i konsekwentnie buduje swoją pozycję od nowa.

FACEBOOK | INSTAGRAM | STRONA OFICJALNA | TWITTER | YOUTUBE

Kategorie
men's health
Paweł Deptuch

Dawniej redaktor naczelny Carpe Noctem, obecnie Dzikiej Bandy. Publikował w zinach (Ziniol, Biceps) i prasie specjalistycznej (Czachopismo, Smash!), teraz najczęściej w Nowej Fantastyce i Playboyu. Autor kilku scenariuszy komiksowych i opowiadań. Legniczanin. Tata.

Dodaj komentarz