men's health

Kate „Kato” Lambert – steampunk girl [galeria NSFW]

Kate Lambert, bardziej znana jako Kato, to brytyjska alternatywna modelka, projektantka i cosplayerka specjalizująca się w estetyce będącej mieszanką steampunku i postapokalipsy. Jest jedną z najbardziej rozpoznawanych twarzy w społeczności zrzeszającej miłośników steampunka i inspiracją dla wielu projektów z tego gatunku (jej wizerunek został wykorzystany do stworzenia komiksowej postaci Lady Mechaniki).

Jej twarz i stylizacje zdobiły okładki wielu magazynów i katalogów. Jest założycielką sklepu, w którym sprzedaje stroje własnego wykonania: neo-wiktoriańskie, science fiction i shabby chic; oraz płatnej strony internetowej ze steampunkową erotyką.

TUMBLR | STRONA OFICJALNA

Kategorie
men's health
Paweł Deptuch

Miłośnik komiksów, scence-fiction, pulpy i kryminału. W latach 2004-2010 redaktor naczelny serwisu Carpe Noctem. Współpracował m.in. z Bicepsem, Czachopismem, Ziniolem, Kolorowymi Zeszytami, a swego czasu prowadził stałe kolumny związane z fantastyką w lokalnych periodykach. Od 2006 r. stały współpracownik miesięcznika Nowa Fantastyka. Autor kilku scenariuszy komiksowych i opowiadań. Legniczanin. Tata.

2 komentarze
 • Łukasz Dunikowski
  27 czerwca 2015 at 11:36
  Skomentuj
 • Duncan
  6 lipca 2015 at 15:46
  Skomentuj

  Kato jedna z tych kobiet ktore w moim odczuciu lepiej wyglądają dopóki się nie rozbiorą 😉

 • Dodaj komentarz