men's health

Enji Night – sympatyczna cosplayerka z Węgier [galeria]

Enji Night (ur. 30.09.1991 r. w Budapeszcie) to pseudonim Anny Redei, węgierskiej cosplayerki, modelki, projektantki i gamerki. Przygodę z cosplayem rozpoczęła w wieku osiemnastu lat. Przez moment próbowała swych sił jako youtuberka, ale porzuciła to hobby by w pełni oddać się cosplayowi.

Do tej pory stworzyła ponad pięćdziesiąt kostiumów, nie tylko prezentujących znane bohaterki z gier, komiksów i anime, ale też własnego pomysłu. W swojej karierze zwyciężyła wiele konkursów, a od 2013 r. jest częstym gościem honorowym konwentów na całym świecie, nie tylko jako uczestniczka, ale też jako jurorka. Pisały o niej takie magazyny jak brytyjski FHM, węgierskie Elle i Marie Claire. Udziela się też jako hostessa na przeróżnych imprezach branżowych, m.in. organizowanych przez węgierski odział Nokii.

DEVIANTART | FACEBOOK | INSTAGRAM | TWITTER | YOUTUBE

 

Kategorie
men's health
Paweł Deptuch

Miłośnik komiksów, scence-fiction, pulpy i kryminału. W latach 2004-2010 redaktor naczelny serwisu Carpe Noctem. Współpracował m.in. z Bicepsem, Czachopismem, Ziniolem, Kolorowymi Zeszytami, a swego czasu prowadził stałe kolumny związane z fantastyką w lokalnych periodykach. Od 2006 r. stały współpracownik miesięcznika Nowa Fantastyka. Autor kilku scenariuszy komiksowych i opowiadań. Legniczanin. Tata.

Dodaj komentarz