DEBIUTUJ Z „DZIKĄ BANDĄ”

Idea naszej biblioteczki e-bookowej jest prosta: publikujemy w niej dobre teksty, dobrych autorów. Ogromna część autorów jest znana i ma już swoich odbiorców. Jeśli zaś Wy, debiutanci (początkujący, bądź aspirujący pisarze) macie ochotę znaleźć się w tym gronie podsyłajcie nam swoje teksty!

Większość z nas wchodzących w skład „Dzikiej Bandy” powieściowe debiuty ma już za sobą. Wszyscy doskonale wiemy, że napisanie książki to tak naprawdę rzecz stosunkowo prosta.

Schody zaczynają się później. Redakcja, wycinanie „ukochanych” fragmentów, słuchanie uwag tych, którzy znają się lepiej… Nie oszukujmy się to boli – a jak ktoś twierdzi inaczej zwyczajnie kłamie.

Idea naszej biblioteczki e-bookowej jest prosta: publikujemy w niej dobre teksty, dobrych autorów. Ogromna część autorów jest znana i ma już swoich odbiorców. Jeśli zaś Wy, debiutanci (początkujący, bądź aspirujący pisarze) macie ochotę znaleźć się w tym gronie podsyłajcie nam na adres: opowiadania@dzikabanda.pl swoje teksty.

Teraz kilka zasad:

Przed publikacją:

 1. Jakie teksty: jesteśmy portalem popkulturowym i staramy się publikować opowiadania gatunkowe. Unikamy tekstów o ciężkim życiu dzieci w familokach, chyba że w tych familokach poluje na nie krwiożercze zombie (żart – ale wiecie o co chodzi).
 2. Ile tekstów: nie zasypujcie nas całymi książkami. Podsyłajcie maksymalnie trzy opowiadania, waszym zdaniem najlepsze jakie napisaliście. Emaile z większą ilością tekstów nie będą czytane.
 3. Jak odpowiadamy: dajcie nam miesiąc na ustosunkowanie się do Waszych tekstów. Jeśli po trzydziestu dniach od nadesłania nie otrzymacie odpowiedzi, możecie zacząć nas nękać. Wcześniejsze nękanie będzie bardzo źle odebrane.
 4. Co z tego macie: jeśli Wasze teksty nam się spodobają, gwarantujemy Wam profesjonalną redakcję, rady w kwestii konstrukcji tekstów, opiekę artystyczną nad nadesłanymi tekstami.

Publikacja:

 1. Jak wygląda: obrobiony i zaakceptowany przez redakcję tekst zostaje złamany, poddany profesjonalnej konwersji i zamieniony w pliki e-pub i mobi. Teksty w tych formatach wiszą w naszej zakładce Premium skąd mogą pobierać je wszyscy zainteresowani.
 2. Wy jako autorzy otrzymujecie swoje pliki w trzech wersjach: PDF, e-pub, mobi.
 3.  Co otrzymujecie od nas: po pierwsze: pracę nad tekstem, po drugie: profesjonalny zapis Waszych tekstów, po trzecie: promocję (bo o Waszym tekście informujemy wszystkich naszych abonentów, ludzi na FP oraz wydawców o nowych publikacjach), po czwarte: prestiż, bo Wasze teksty są publikowane równorzędnie z tekstami doświadczonych już autorów (i trafiają do nich).

 

PRZYPOMINAMY: TEKSTY NADSYŁAJCIE NA ADRES:

opowiadania@dzikabanda.pl

5 komentarzy
 • MPWiśniewski
  22 stycznia 2016 at 18:19
  Skomentuj

  Bardzo fajnie, ale wasza poczta odrzuca mejle spoza listy subskrypcji. Coś nie teges, czy mam się zgłaszać inną drogą? MPW

 • Wiśniewski
  22 stycznia 2016 at 21:13
  Skomentuj

  A teraz, wyślijcie subskrypcję jeszcze raz, bo pijak mi skasował.

 • wodnikitopielica
  24 stycznia 2016 at 10:39
  Skomentuj

  Nie da się, co jest nieco zaskakujące.

 • Anonim
  30 stycznia 2016 at 12:49
  Skomentuj

  Nie da się wysłać wiadomości.

 • belhaj
  30 stycznia 2016 at 12:50
  Skomentuj

  Nie da się wysłać maila na podany przez was adres

 • Dodaj komentarz